• Nowy

Qoltec Antena 4G LTE dookólna DUAL | 7dBi | wewnętrzno-zewnętrzna

57015
Antena 4G LTE to produkt stworzony po to, by spełnić Twoje oczekiwania względem jakości i szybkości przesyłu danych w domu lub podczas podróży autem. Zapewnia ona działanie w najwyższym standardzie dzięki precyzji wykonania oraz zastosowania najlepszej klasy komponentów do jej produkcji.
17,00 zł
Brutto

Wzmocnij swój zasięg

Bezprzewodowy Internet zrewolucjonizował rynek XXI w. Korzystamy z niego w naszych laptopach, czy też telewizorach. Oglądamy filmy, słuchamy muzyki, komunikujemy się z bliskimi.
Możliwości, jakie daje nam obecnie Internet są nieporównywalne z tym, co miało miejsce kilka lat temu. Niski przesył danych, brak możliwości obejrzenia filmu bez buforowania. Technologia poszła do przodu, ale czy to oznacza, że powyższe sytuacje się nie zdarzają? Niestety nie. Niejednokrotnie zmagamy się z zanikami przesyłu, czy też zakłóceniami uniemożliwiającymi nam swobodne surfowanie po sieci, dlatego mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Jest nim antena 4G LTE DUAL marki Qoltec, która w wyraźny sposób poprawi jakość przesyłu danych do Twoich urządzeń.
Dzięki magnesowej podstawce oraz wysokiej klasie szczelności możesz przymocować antenę na dachu swojego pojazdu i skorzystać z lepszego zasięgu również w podróży.Niezawodne rozwiązanie w każdej sytuacji

Antena 4G LTE została stworzona z myślą o poprawie jakości Internetu w domu, w biurze, w samochodzie oraz w każdym innym pomieszczeniu z dostępem do Internetu.  Nasze rozwiązanie oferuje:
- obsługę standardu 4G LTE – zapewnia prędkość sygnału do 300 Mb/s,
- złącze SMA – pozwala na podłączenie do urządzeń wykorzystujących kable koncentryczne,
- magnetyczną podstawkę – która pozwoli na wygodne przymocowanie anteny do metalowych powierzchni, jak na przykład domowa szafka lub dach samochoduZaufanie potwierdzone gwarancją

Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Każda z oferowanych przez nas anten 4G LTE objęta jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.
Parametry

ProducentQoltec
Moc50 W
Zysk7 dBi
Częstotliwość pracy600 - 2700 mHz
Impedancja50 Ω
PolaryzacjaPionowa
VSWR≤ 2.0
Wysokość350 mm
Złącze antenySMA
Długość kabla3 m RG174
Informacje dodatkoweKlasa szczelności IP65
Temperatura pracy- 45°C - +80°C
KolorCzarny
Waga netto0,064 kg
Waga brutto0,067 kg
Gwarancja24 miesiące

57015
158 przedmiotów

Opis

Jednostka miary
szt.