Lista produktów marki Qoltec

Jest 1942 produktów.

Pokazano 1-40 z 1942 pozycji
  • Qoltec Kabel Patchcord UTP | CAT5E | 0.5m

    Qoltec Kabel Patchcord UTP | CAT5E |...

    2,44 zł Netto
    3,00 zł Brutto
    Kod : 50543
    Dostępny
    Standard: CAT5E Typ: UTP Długość: 0.5 m
    Szybki podgląd
  • Qoltec Adapter Mini DVI męska | HDMI żeńska | 0.15m

    Qoltec Adapter Mini DVI męska | HDMI...

    23,58 zł Netto
    29,00 zł Brutto
    Kod : 50519
    Dostępny
    Standard: DVI Typ: Mini DVI M / HDMI F Długość kabla: 0.15 m
    Szybki podgląd
  • Qoltec Adapter IEC 320 C14/ SCHUKO | 0.15M

    Qoltec Adapter IEC 320 C14/ SCHUKO |...

    9,76 zł Netto
    12,00 zł Brutto
    Kod : 53906
    Dostępny
    Adapter kabla zasilającego z IEC na Schuko. Wykorzystywany głównie do zasilaczy UPS, komputerów serwerowych oraz PC.
    Szybki podgląd
  • Qoltec Adapter IEC 320 C14/ FRENCH | 0.15m

    Qoltec Adapter IEC 320 C14/ FRENCH |...

    9,76 zł Netto
    12,00 zł Brutto
    Kod : 53907
    Dostępny
    Adapter kabla zasilającego z IEC na French. Wykorzystywany głównie do zasilaczy UPS, komputerów serwerowych oraz PC.
    Szybki podgląd
  • Qoltec Kabel USB 3.1 typ C męski | USB 3.1 typ C męski | 1m | Biały

    Qoltec Kabel USB 3.1 typ C męski |...

    20,33 zł Netto
    25,00 zł Brutto
    Kod : 50508
    Dostępny
    Elastyczny, wytrzymały kabel zapewnia zarówno ładowanie jaki transfer danych między urządzeniami wyposażonymi w USB typu C. Standard: USB 3.1 Typ: USB CM / USB CM Długość kabla: 1 m
    Szybki podgląd
  • Qoltec Adapter USB typ A męski | USB typ C żeński

    Qoltec Adapter USB typ A męski | USB...

    11,38 zł Netto
    14,00 zł Brutto
    Kod : 50583
    Dostępny
    Standard: USB 3.0 Typ: USB AM /USB CF
    Szybki podgląd
  • Qoltec Kabel 2x RCA męski / 2x RCA męski | 0.5m | Czarny

    Qoltec Kabel 2x RCA męski / 2x RCA...

    12,20 zł Netto
    15,00 zł Brutto
    Kod : 52335
    Dostępny
    Przewód Qoltec 2x RCA - 2x RCA to idealne rozwiązanie do połączenia m.in. sprzętu Hi- FI lub soundbara do telewizora. Pozłacane styki gwarantują zarówno najwyższą jakość sygnału audio, jak również ochronę złączy przed korozją.
    Szybki podgląd
  • Qoltec Kabel 2x RCA męski / 2x RCA męski | 1m | Czarny

    Qoltec Kabel 2x RCA męski / 2x RCA...

    13,01 zł Netto
    16,00 zł Brutto
    Kod : 52336
    Dostępny
    Przewód Qoltec 2x RCA - 2x RCA to idealne rozwiązanie do połączenia m.in. sprzętu Hi- FI lub soundbara do telewizora. Pozłacane styki gwarantują zarówno najwyższą jakość sygnału audio, jak również ochronę złączy przed korozją.
    Szybki podgląd
  • Qoltec Kabel 2x RCA męski / 2x RCA męski | 2m | Czarny

    Qoltec Kabel 2x RCA męski / 2x RCA...

    13,82 zł Netto
    17,00 zł Brutto
    Kod : 52337
    Dostępny
    Przewód Qoltec 2x RCA - 2x RCA to idealne rozwiązanie do połączenia m.in. sprzętu Hi- FI lub soundbara do telewizora. Pozłacane styki gwarantują zarówno najwyższą jakość sygnału audio, jak również ochronę złączy przed korozją.
    Szybki podgląd
  • Qoltec Kabel 2x RCA męski / 2x RCA męski | 3m | Czarny

    Qoltec Kabel 2x RCA męski / 2x RCA...

    15,45 zł Netto
    19,00 zł Brutto
    Kod : 52338
    Dostępny
    Przewód Qoltec 2x RCA - 2x RCA to idealne rozwiązanie do połączenia m.in. sprzętu Hi- FI lub soundbara do telewizora. Pozłacane styki gwarantują zarówno najwyższą jakość sygnału audio, jak również ochronę złączy przed korozją.
    Szybki podgląd
  • Qoltec Kabel 2x RCA / Mini Jack 3.5mm| 1m | Czarny

    Qoltec Kabel 2x RCA / Mini Jack...

    10,57 zł Netto
    13,00 zł Brutto
    Kod : 52339
    Dostępny
    Przewód Qoltec 2x RCA - Mini Jack umożliwia przesyłanie sygnału dźwiękowego m.in. pomiędzy smartfonem, odtwarzaczem MP3, komputerem, a innymi urządzeniami audio posiadającymi złącze RCA. Pozłacane styki gwarantują najwyższą jakość sygnału audio i ochronę złączy przed korozją.
    Szybki podgląd
  • Qoltec Kabel 2x RCA / Mini Jack 3.5mm męski | 2m | Czarny

    Qoltec Kabel 2x RCA / Mini Jack 3.5mm...

    11,38 zł Netto
    14,00 zł Brutto
    Kod : 52340
    Dostępny
    Przewód Qoltec 2x RCA - Mini Jack umożliwia przesyłanie sygnału dźwiękowego m.in. pomiędzy smartfonem, odtwarzaczem MP3, komputerem, a innymi urządzeniami audio posiadającymi złącze RCA. Pozłacane styki gwarantują najwyższą jakość sygnału audio i ochronę złączy przed korozją.
    Szybki podgląd
  • Qoltec Kabel 2x RCA / Mini Jack 3.5mm | 3m | Czarny

    Qoltec Kabel 2x RCA / Mini Jack...

    12,20 zł Netto
    15,00 zł Brutto
    Kod : 52341
    Dostępny
    Przewód Qoltec 2x RCA - Mini Jack umożliwia przesyłanie sygnału dźwiękowego m.in. pomiędzy smartfonem, odtwarzaczem MP3, komputerem, a innymi urządzeniami audio posiadającymi złącze RCA. Pozłacane styki gwarantują najwyższą jakość sygnału audio i ochronę złączy przed korozją.
    Szybki podgląd
  • Qoltec Bezprzewodowy Mini Adapter USB Wi-Fi | Standard N

    Qoltec Bezprzewodowy Mini Adapter USB...

    18,70 zł Netto
    23,00 zł Brutto
    Kod : 50504
    Dostępny
    Bezprzewodowy adapter Wi-Fi to produkt zapewniający działanie w maksymalnym standardzie. Osiągnęliśmy to dzięki precyzji wykonania oraz zastosowaniu do jego produkcji komponentów najwyższej klasy.
    Szybki podgląd
  • Qoltec Bezprzewodowy adapter Wi-Fi USB z anteną | standard N

    Qoltec Bezprzewodowy adapter Wi-Fi...

    24,39 zł Netto
    30,00 zł Brutto
    Kod : 57001
    Dostępny
    Bezprzewodowy adapter Wi-Fi to produkt zapewniający działanie w maksymalnym standardzie. Osiągnęliśmy to dzięki precyzji wykonania oraz zastosowaniu do jego produkcji komponentów najwyższej klasy.
    Szybki podgląd
  • Qoltec Antena Wi-Fi dookólna | 10dBi | 36cm

    Qoltec Antena Wi-Fi dookólna | 10dBi...

    16,26 zł Netto
    20,00 zł Brutto
    Kod : 57002
    Dostępny
    Antena Wi-Fi to produkt stworzony po to, by spełnić Twoje oczekiwania względem jakości oraz zasięgu sieci brzprzewodowej. Zapewnia ona działanie w najwyższym standardzie dzięki precyzji wykonania oraz zastosowaniu najlepszej klasy komponentów do jej produkcji.
    Szybki podgląd
  • Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 1m

    Qoltec Patchcord światłowodowy...

    15,45 zł Netto
    19,00 zł Brutto
    Kod : 50460
    Dostępny
    Patchcord optyczny wielomodowy Złącza: LC/UPC - LC/UPC Standard: OM2 Długość kabla: 1 m
    Szybki podgląd
  • Qoltec Antena Wi-Fi dookólna | 7dBi | 19cm

    Qoltec Antena Wi-Fi dookólna | 7dBi |...

    13,01 zł Netto
    16,00 zł Brutto
    Kod : 57006
    Dostępny
    Antena Wi-Fi to produkt stworzony po to, by spełnić Twoje oczekiwania względem jakości oraz zasięgu sieci bezprzewodowej. Zapewnia ona działanie w najwyższym standardzie dzięki precyzji wykonania oraz zastosowaniu najlepszej klasy komponentów do jej produkcji.
    Szybki podgląd
  • Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m

    Qoltec Patchcord światłowodowy...

    15,45 zł Netto
    19,00 zł Brutto
    Kod : 50461
    Ostatnie sztuki
    Patchcord optyczny wielomodowy Złącza: LC/UPC - LC/UPC Standard: OM2 Długość kabla: 2 m
    Szybki podgląd
  • Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 3m

    Qoltec Patchcord światłowodowy...

    15,45 zł Netto
    19,00 zł Brutto
    Kod : 50462
    Dostępny
    Patchcord optyczny wielomodowy Złącza: LC/UPC - LC/UPC Standard: OM2 Długość kabla: 3 m
    Szybki podgląd
  • Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 5m

    Qoltec Patchcord światłowodowy...

    21,14 zł Netto
    26,00 zł Brutto
    Kod : 50463
    Dostępny
    Patchcord optyczny wielomodowy Złącza: LC/UPC - LC/UPC Standard: OM2 Długość kabla: 5 m
    Szybki podgląd
  • Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 10m

    Qoltec Patchcord światłowodowy...

    27,64 zł Netto
    34,00 zł Brutto
    Kod : 50464
    Dostępny
    Patchcord optyczny wielomodowy Złącza: LC/UPC - LC/UPC Standard: OM2 Długość kabla: 10 m
    Szybki podgląd
  • Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m

    Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC...

    12,20 zł Netto
    15,00 zł Brutto
    Kod : 54000
    Dostępny
    Patchcord optyczny jednomodowy Złącza: SC/UPC - SC/UPC Standard: G652D Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 1 m
    Szybki podgląd
  • Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 2m

    Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC...

    13,01 zł Netto
    16,00 zł Brutto
    Kod : 54001
    Dostępny
    Patchcord optyczny jednomodowy Złącza: SC/UPC - SC/UPC Standard: G652D Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 2 m
    Szybki podgląd
  • Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 3m

    Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC...

    11,38 zł Netto
    14,00 zł Brutto
    Kod : 54002
    Dostępny
    Patchcord optyczny jednomodowy Złącza: SC/UPC - SC/UPC Standard: G652D Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 3 m
    Szybki podgląd
  • Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 5m

    Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC...

    12,20 zł Netto
    15,00 zł Brutto
    Kod : 54003
    Dostępny
    Patchcord optyczny jednomodowy Złącza: SC/UPC - SC/UPC Standard: G652D Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 5 m
    Szybki podgląd
  • Qoltec Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 0.5m

    Qoltec Patchcord światłowodowy SC/APC...

    13,01 zł Netto
    16,00 zł Brutto
    Kod : 54004
    Dostępny
    Patchcord optyczny jednomodowy Złącza: SC/APC - SC/APC Standard: G652D Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 0.5 m
    Szybki podgląd
  • Qoltec Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m

    Qoltec Patchcord światłowodowy SC/APC...

    12,20 zł Netto
    15,00 zł Brutto
    Kod : 54005
    Dostępny
    Patchcord optyczny jednomodowy Złącza: SC/APC - SC/APC Standard: G652D Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 1 m
    Szybki podgląd
  • Qoltec Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1.5m

    Qoltec Patchcord światłowodowy SC/APC...

    12,20 zł Netto
    15,00 zł Brutto
    Kod : 54006
    Dostępny
    Patchcord optyczny jednomodowy Złącza: SC/APC - SC/APC Standard: G652D Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 1.5 m
    Szybki podgląd
  • Qoltec Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 2m

    Qoltec Patchcord światłowodowy SC/APC...

    13,01 zł Netto
    16,00 zł Brutto
    Kod : 54007
    Dostępny
    Patchcord optyczny jednomodowy Złącza: SC/APC - SC/APC Standard: G652D Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 2 m
    Szybki podgląd
  • Qoltec Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 3m

    Qoltec Patchcord światłowodowy SC/APC...

    12,20 zł Netto
    15,00 zł Brutto
    Kod : 54008
    Dostępny
    Patchcord optyczny jednomodowy Złącza: SC/APC - SC/APC Standard: G652D Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 3 m
    Szybki podgląd
  • Qoltec Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 5m

    Qoltec Patchcord światłowodowy SC/APC...

    13,01 zł Netto
    16,00 zł Brutto
    Kod : 54009
    Dostępny
    Patchcord optyczny jednomodowy Złącza: SC/APC - SC/APC Standard: G652D Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 5 m
    Szybki podgląd
  • Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex | 1m

    Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC...

    11,38 zł Netto
    14,00 zł Brutto
    Kod : 54010
    Dostępny
    Patchcord optyczny wielomodowy Złącza: SC/UPC - SC/UPC Standard: OM2 Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 1 m
    Szybki podgląd
  • Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex | 2m

    Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC...

    13,01 zł Netto
    16,00 zł Brutto
    Kod : 54011
    Dostępny
    Patchcord optyczny wielomodowy Złącza: SC/UPC - SC/UPC Standard: OM2 Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 2 m
    Szybki podgląd
  • Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex | 3m

    Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC...

    12,20 zł Netto
    15,00 zł Brutto
    Kod : 54012
    Dostępny
    Patchcord optyczny wielomodowy Złącza: SC/UPC - SC/UPC Standard: OM2 Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 3 m
    Szybki podgląd
  • Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex | 5m

    Qoltec Patchcord światłowodowy SC/UPC...

    13,82 zł Netto
    17,00 zł Brutto
    Kod : 54013
    Dostępny
    Patchcord optyczny wielomodowy Złącza: SC/UPC - SC/UPC Standard: OM2 Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 5 m
    Szybki podgląd
  • Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 1m

    Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC...

    12,20 zł Netto
    15,00 zł Brutto
    Kod : 54014
    Dostępny
    Patchcord optyczny jednomodowy Złącza: LC/UPC - LC/UPC Standard: G652D Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 1 m
    Szybki podgląd
  • Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 2m

    Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC...

    13,01 zł Netto
    16,00 zł Brutto
    Kod : 54015
    Dostępny
    Patchcord optyczny jednomodowy Złącza: LC/UPC -LSC/UPC Standard: G652D Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 2 m
    Szybki podgląd
  • Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 3m

    Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC...

    15,45 zł Netto
    19,00 zł Brutto
    Kod : 54016
    Dostępny
    Patchcord optyczny jednomodowy Złącza: LC/UPC - LC/UPC Standard: G652D Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 3 m
    Szybki podgląd
  • Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 5m

    Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC...

    16,26 zł Netto
    20,00 zł Brutto
    Kod : 54017
    Dostępny
    Patchcord optyczny jednomodowy Złącza: LC/UPC - LC/UPC Standard: G652D Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 5 m
    Szybki podgląd