Qoltec Kabel USB 2.0 typ C | USB 2.0 typ C 60W | QC 3.0 | PD | 1m | Biały

52359
Szybki kabel USB C 2.0 wzmocniony nylonowym oplotem, gwarantuje stabilny i szybki transfer danych do 480 MB/s oraz efektywne ładowanie urządzeń mocą do 60W. Wzbogacony o nowoczesne technologie Power Delivery oraz Qualcomm Quick Charge. Kompatybilny w większością urządzeń dostępnych na rynku.

Nowatorskie rozwiązanie

kabel

USB typu C to zupełnie nowy standard złącza. Z powodzeniem sprawdza się w przypadku dużych urządzeń takich jak laptopy czy monitory, ale również przeznaczona jest do sprzętu mobilnego np. smartfonów, tabletów. Co więcej, jako że standardy stosowane w tego typu przewodach dają możliwość obustronnego przepływu energii, można zarówno naładować telefon z użyciem laptopa, jak i podłączyć sam komputer. Kabel jest kompatybilny w większością urządzeń dostępnych na rynku.Jeden kabel, wiele możliwości

kabel Kabel z wtykiem USB typu C marki Qoltec oferuje:
- Szybkie ładowanie i transfer danych z prędkością 480 MB/s- może przesyłać dane oraz ładować smartfona w tym samym czasie,
- Wygodny symetryczny wtyk - gwarantuje prawidłowe podłączenie urządzenie bez względu na obrócenie złącza,
- Funkcja Plug & Play – nie wymaga żadnych sterowników, działa od razu po podłączeniu,
- Nylonowy oplot - wyjątkowo trwały i elastyczny gwarantuje, że kabel będzie nam służył przez długi czas,Czym jest technologia Power Delivery i Quick Charge ?

kabel

Kabel USB typ C marki Qoltec został wyposażony w najnowocześniejszą technologie POWER DELIVERY, która dostosuje się do podłączonego sprzętu, precyzyjnie ustawiając maksymalne napięcie i natężenie wymaganego prądu.
Jest niezwykle uniwersalny osiągając moc 60 W zabezpiecza mniej wymagające urządzenia dzięki czemu bez obaw można stosować go do wielu urządzeń różnego formatu.

Dodatkowym atutem kabla jest zastosowanie technologii QUALCOMM QUICK CHARGE. To niezwykle przydatna funkcja, która pozwala na znaczne skrócenie czasu ładowania z maksymalnym przepływem energii.Zaufanie potwierdzone gwarancją

kabel

Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Każdy z oferowanych przez nas kabli USB typu C objęty jest 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.
Parametry

ProducentQoltec
TypUSB C 2.0
KategoriaUSB C
StandardUSB 2.0
Maksymalne napięcie20 V
Długość kabla~1m
Prąd wyjściowy3A
Maksymalne obciążenie60 W
Przepustowość480 MB/s
KompatybilnośćKompatybilny w większością urządzeń dostępnych na rynku obsługujących standard USB C
MateriałNylon, aluminium
Informacje dodatkoweQualcomm Quick Charge 3.0
Power Delivery
KolorBiały
OpakowaniePudełko
Zawartość opakowaniaKabel USB C
Głębokość / Długość opakowania [mm]190
Wysokość opakowania [mm]20
Szerokość opakowania [mm]82
Waga netto [kg]0.015
Waga brutto [kg]0.037
Gwarancja24 miesiące

52359

Opis

Jednostka miary
szt.

Specyficzne kody