• Nowy

KLAWIATURA NATEC FELIMARE US BEZPRZEWODOWA BLUETOOTH + 2.4GHZ SLIM UCHWYT NA TELEFON/TABLET CZARNA

Z32526
Wydajna i funkcjonalna. Oto Natec Felimare

Pracuj jeszcze wydajniej dzięki Natec Felimare. Poznaj bezprzewodową klawiaturę, którą obsłużysz nawet do 3 urządzeń jednocześnie. Ciche klawisze o niskim profilu, podstawka na telefon lub tablet do 10” i inteligentna technologia zarządzania energią, która pozwoli Ci działać jeszcze dłużej. Oto Natec Felimare w całej okazałości.

Cechy główne
Obsługuj do 3 urządzeń jednocześnie

Pracujesz na kilku urządzeniach i chcesz obsługiwać je jedną klawiaturą, bez konieczności ponownego parowania bądź przepinania radioodbiornika? Z Natec Felimare to możliwe. Wykorzystaj połączenie Bluetooth 5.1, dzięki któremu podłączysz dwa urządzenia. Trzecie obsłużysz przy pomocy nadajnika 2.4 GHz. To naprawdę proste.

Łatwe przełączanie

Przełączanie się między poszczególnymi urządzeniami jest naprawdę proste. Zrobisz to w zaledwie kilka sekund, korzystając z kombinacji odpowiednich klawiszy. Co więcej, Natec Felimare wyposażono w dedykowane klawisze funkcyjne charakterystyczne dla różnych systemów. Możesz więc działać w pełni wydajnie na każdym sprzęcie.

Precyzyjne, niskoprofilowe klawisze

Działaj wydajnie za sprawą wytrzymałych klawiszy membranowych, które znajdziesz w Natec Felimare. Ich niski profil oraz dynamika pozwolą Ci pracować bez bólu nadgarstków oraz palców przez długie godziny. Docenisz też ich ciszę. Dzięki temu będziesz w stanie korzystać z obsługiwanych urządzeń w każdych warunkach.

Urządzenie mobilne w zasięgu wzroku

Połączenie Natec Felimare ze smartfonem bądź tabletem jest nie tylko proste, ale i wygodne. Klawiaturę wyposażono bowiem w dedykowaną podstawkę pod smartfon bądź tablet o przekątnej do 10”. Od teraz Twoje urządzenie mobilne już zawsze będzie w zasięgu wzroku, co uczyni pracę jeszcze sprawniejszą.

Cechy dodatkowe
Inteligentne zarządzanie energią

Klawiaturę zasilisz pojedynczą baterią AAA dołączoną do zestawu. Model ten wyposażono w system inteligentnego zarządzania energią. Dzięki niemu w automatyczny sposób przejdzie ona w stan uśpienia, jeśli nie użyjesz jej przez dłuższy czas. Zyskasz tym samym jeszcze dłuższy czas pracy na baterii.

Wygoda i niezawodność

Unikalny design Natec Felimare to nie przypadek. Model ten stworzono z myślą o wygodzie w codziennej pracy. Bez trudu wkomponujesz ją w swoje stanowisko. Nie musisz też martwić się o stabilność. Zapewnią ją antypoślizgowe nóżki umieszczone na spodzie. Dużą funkcjonalność gwarantuje aż 12 klawiszy multimedialnych. Z Natec Felimare praca staje się prawdziwą przyjemnością.

Łatwy transport

Często podróżujesz? Natec Felimare bez trudu zabierzesz ze sobą do poręcznego plecaka bądź torby. Dodatkowy schowek na radioodbiornik sprawi, że będziesz spać spokojnie – nie musisz już więcej martwić się o jego utratę.

Z32526

Opis

Gwarancja
24 miesięcy
Nr katalogowy
NKL-1973
Jednostka miary
SZT

Specyficzne kody