LISTWA ZASILAJĄCA NATEC EXTREME MEDIA SP8 5.0M 5X 230V PL 3X EUROPLUG CZARNA

Z16948
Dwutorowa ochrona

Solidna i wytrzymała - Natec Extreme Media SP8 to listwa zabezpieczająca, która ochroni Twoje cenne urządzenia przed zwarciem, przeciążeniem i przepięciem. Dla zapewnienia pełnej ochrony wyposażono ją w bezpiecznik automatyczny, wyłącznik zasilania, a nawet zabezpieczenie przed dziećmi. Postaw na niezawodność i wybierz Natec Extreme Media SP8.

Cechy główne
Wbudowany wyłącznik

Chcesz w łatwy i szybki sposób odłączyć listwę od prądu? Dzięki dedykowanemu wyłącznikowi zrobisz to w zaledwie kilka sekund. Rozwiązanie to pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić czas i energię, ale też sprawować pełną kontrolę nad sprzętem podłączonym do listwy.

Wysokiej jakości bezpiecznik

Nie zapomnieliśmy również o bezpieczniku. Listwę Natec Extreme Media SP8 wyposażyliśmy we w pełni automatyczny bezpiecznik, który nie wymaga wymiany. Jego błyskawiczne działanie zapewnia najwyższy poziom ochrony w przypadku awarii instalacji elektrycznej, a także podczas skoków napięcia powstałych wskutek wyładowań atmosferycznych.

Przyjazna dla najmłodszych

Natec Extreme Media SP8 to listwa, która idealnie sprawdzi się jako element wyposażenia pomieszczeń dla najmłodszych. Zawdzięcza to wbudowanym przesłonom ochronnym gniazd sieciowych, które uniemożliwią włożenie rozmaitych przedmiotów lub palców do gniazdka. Nocna lampka? Elektroniczna niania z kamerą? A może oczyszczacz powietrza? Podłącz, co tylko zechcesz dzięki 5 gniazdom z uziemieniem oraz 3 gniazdom płaskim bez styku ochronnego.

Cechy dodatkowe
Prosty montaż

Otwory mocujące, które umożliwiają przymocowanie listwy do podłoża oraz mebli czynią Extreme Media SP8 wysoce uniwersalną. Kompaktowe wymiary oraz 5-metrowy przewód zapewnią Ci swobodę zasilania urządzeń w każdej sytuacji.

Jakość potwierdzona certyfikatami

Większość komponentów składających się na listwę Natec Bercy została wyprodukowana w Polsce. Daje to gwarancję wytrzymałości i bezpieczeństwa, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty, które spełniają normy Unii Europejskiej.

Ubezpieczenie OC i 5 lat gwarancji

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, Natec Extreme Media SP8 objęto ubezpieczeniem OC na szkody wyrządzone przez wadliwy produkt. Suma ubezpieczenia wynosi 5000 euro. Dodatkowo podlega ona ochronie gwarancyjnej, dzięki czemu możesz mieć pewność, że jest to produkt najwyższej jakości, który posłuży Ci przez lata.

Z16948

Opis

Gwarancja
60 miesięcy
Nr katalogowy
NSP-0512
Jednostka miary
SZT

Specyficzne kody