DRON UGO MISTRAL 2.0 2.4GHZ ŻYROSKOP ZAWIS+OKULARY VR (PO TESTACH)

Z27295PT
261,00 zł
Brutto

PAN PRZESTWORZY


Otwarte przestrzenie, bezwietrzna pogoda i błękit nieba – to najlepsze warunki dla drona Mistral 2.0, aby pokazać pełnię możliwości. Niepozorny quadrocopter jest wyposażony w zaawansowane rozwiązania, takie jak : 6-osiowy żyroskop, system zawiśnięcia w powietrzu oraz inne funkcje ułatwiające sterowanie. Dołączone do zestawu gogle VR gwarantują pełną immersję i niespotykane połączenie pomiędzy dronem a sterującym.


PEŁNA KONTROLA


Mistral 2.0 sterowany jest za pomocą zaawansowanego pilota zdalnego sterowania, który dodatkowo pozwala na obsługę drona za pomocą aplikacji. Użytkownik otrzymuje dzięki niej nowe możliwości, takie jak: podgląd na żywo, nagrywanie czy programowanie trasy lotu. Dron dodatkowo posiada opcje powrotu, lądowania oraz lądowania awaryjnego. Teraz nawet w sytuacjach awaryjnych pilot ma szansę na wyjście obronną ręką z „kryzysu”.


NAJWYŻSZE LOTY


Mistral 2.0 komunikuje się z pilotem za pomocą technologii wi-fi, pozwalając tym samym na zasięg nawet do 100m. Swoje umiejętności kierowania dronem można stopniowo szlifować dzięki opcji wyboru prędkości – z maksymalną do 5m/s.
Bateria zaimplementowana w urządzeniu wystarcza na ok 15 min, użytkownik ma, więc dosyć czasu na przećwiczenie kolejnych akrobacji.
Z27295PT
6 przedmiotów

Opis

Gwarancja
24 miesięcy
Nr katalogowy
UDR-1359
Kod EAN
Z27295PT
Jednostka miary
SZT