KARTA SIECIOWA NATEC CRICKET USB-C 3.1 1X RJ45 1GB NA KABLU

Z32207
81,00 zł
Brutto

Zewnętrzna karta sieciowa USB-C

Dzięki Natec Cricket uzyskasz szybki i bezpieczny dostęp do internetu przewodowego bez zakłóceń i zbędnych lagów. Jest to świetne rozwiązanie dla urządzeń pozbawionych złącza Ethernet.

BARDZO SZYBKIE POŁĄCZENIE

Ciesz się najszybszym możliwym transferem! Karta została wyposażona w złącze USB 3.1 gen 1 dzięki czemu, port RJ45 uzyskuje przepustowość do 1 GB/s.  Cricket dzięki wykorzystaniu wydajnego chipsetu firmy Realtek został wyposażony w zaawansowane  funkcje takie jak Wake on Lan oraz Auto-negotiation.

cechy szczególne
KOMPATYBILNY Z WIELOMA URZĄDZENIAMI

Natec Cricket wspiera wszystkie najnowsze technologie i działa z takimi systemami jak Windows, Mac OS oraz Linux. Karta umożliwia również podłączenie do sieci przewodowej, tabletów i smartfonów z systemem Android, poprzez port USB-C.

PLUG & PLAY

Dzięki automatycznemu systemowi PLUG & PLAY Natec Cricket nie potrzebuje instalacji dodatkowych sterowników. Wystarczy, że podłączysz kartę do urządzenia, a ono samo się instaluje. Ciesz się prostotą użytkowania!

Dodatkowe cechy
ALUMINIOWA OBUDOWA

Karta Natec Cricket została wykonana z odpornego na obicia aluminium. Dzięki smukłej i lekkiej konstrukcji bez trudu zmieści się w każdej torbie, a jego szara kolorystyka nadaje biznesowego wyglądu. Dodatkowo pozłacane złącza gwarantują wysoką jakość połączenia.

Dostępny w dwóch wersjach

Karta sieciowa dostępna jest w dwóch wersjach: USB-C (Współpraca z android) oraz USB-A.

Z32207
400 przedmiotów

Opis

Gwarancja
24 miesięcy
Nr katalogowy
NNC-1925
Jednostka miary
SZT

Specyficzne kody