KARTA SIECIOWA NATEC CRICKET USB 3.0 1X RJ45 1GB NA KABLU

Z32206
81,00 zł
Brutto

Zewnętrzna karta sieciowa USB-A

Dzięki Natec Cricket uzyskasz szybki i bezpieczny dostęp do internetu przewodowego bez zakłóceń i zbędnych lagów. Jest to świetne rozwiązanie dla urządzeń pozbawionych złącza Ethernet.

BARDZO SZYBKIE POŁĄCZENIE

Ciesz się najszybszym możliwym transferem! Karta została wyposażona w złącze USB 3.1 gen 1 dzięki czemu, port RJ45 uzyskuje przepustowość do 1 GB/s.  Cricket dzięki wykorzystaniu wydajnego chipsetu firmy Realtek został wyposażony w zaawansowane  funkcje takie jak Wake on Lan oraz Auto-negotiation.

cechy szczególne
KOMPATYBILNY Z WIELOMA URZĄDZENIAMI

Natec Cricket wspiera wszystkie najnowsze technologie i działa z takimi systemami jak Windows, Mac OS oraz Linux. Współpraca z Natec Fowler Mini gwarantuje komplementarne akcesorium.

PLUG & PLAY

Dzięki automatycznemu systemowi PLUG & PLAY Natec Cricket nie potrzebuje instalacji dodatkowych sterowników. Wystarczy, że podłączysz kartę do urządzenia, a ono samo się instaluje. Ciesz się prostotą użytkowania!

ALUMINIOWA OBUDOWA

Karta Natec Cricket została wykonana z odpornego na obicia aluminium. Dzięki smukłej i lekkiej konstrukcji bez trudu zmieści się w każdej torbie, a jego szara kolorystyka nadaje biznesowego wyglądu. Dodatkowo pozłacane złącza gwarantują wysoką jakość połączenia.

Dostępny w dwóch wersjach

Karta sieciowa dostępna jest w dwóch wersjach: USB-A oraz USB-C (Współpraca z android).

Z32206
400 przedmiotów

Opis

Gwarancja
24 miesięcy
Nr katalogowy
NNC-1924
Jednostka miary
SZT

Specyficzne kody