• Nowy

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY MM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3.0MM OM4 50/125 LSZH 2M FIOLETOWY LANBERG

Z32332
21,00 zł
Brutto

Typ złącza: LC
Standard polerowania: UPC
Rodzaj włókna: OM4
Rodzaj światłowodu: wielomodowy (MM)
Średnica włókna: 50/125 µm
Konstrukcja przewodu: DUPLEX
Średnica przewodu: 3.0 mm
Powłoka: LSZH
Tłumienność wtrąceniowa: < 0,25 dB
Tłumienność odbiciowa: > 50 dB
Temperatura pracy: -40 – 85 °C
Minimalny promień zgięcia: 7.5 mm
Kolor: Fioletowy
Długość kabla: 2 m
Z32332
10 przedmiotów

Opis

Gwarancja
24 miesięcy
Nr katalogowy
FO-LULU-MD41-0020-VT
Jednostka miary
SZT

Specyficzne kody