MUNCHKIN WANIENKA KĄPIELOWA KACZKA Z CZUJNIKIEM TEMPERATURY

Z29136
98,00 zł
Brutto

MUNCHKIN WANIENKA KĄPIELOWA KACZKA Z CZUJNIKIEM TEMPERATURY

- Przyznana w 2016r. przez BabyCenter nagroda za najlepszą wanienkę dla niemowląt
- Przejście do dużej wanny będzie łatwiejsze dzięki tej nadmuchiwanej wanience w kształcie kaczki, w której zastosowano technologię White Hot®, która informuje o tym, że woda do kąpieli jest zbyt gorąca
- Nadmuchiwana wanienka w kształcie kaczki idealna jest dla niemowląt, które mogą już siedzieć w pozycji pionowej (6 - 24 miesiące)
- Czujnik temperatury White Hot® -  słowo HOT pojawia się w kolorze białym, gdy woda do kąpieli jest za gorąca (około 40 ° Celsjusza i więcej)
- Antypoślizgowa powierzchnia z wyściółką zapewniającą dodatkowy komfort i wyprofilowany zagłówek
- Specjalny wieszak z przyssawką do szybkiego suszenia oraz otwór odpływowy do szybkiego i łatwego odprowadzania wody
- Łatwe odprowadzenie powietrza oraz składanie – idealna do podróżowania
- Wymiary zewnętrzne po nadmuchaniu : 100cm x 48cm

Poznaj swoją idealną wanienkę przejściową! Kiedy dziecko wyrosło z wanienki dla niemowląt, następny krok może być trudny do wykonania. Wanienka kąpielowa kaczka daje możliwość płynnego przejścia Twojego malucha do dużej wanny. Wbudowana technologia White Hot® informuje, kiedy woda jest zbyt gorąca dla dziecka. Antypoślizgowa powierzchnia zapewnia bezpieczeństwo dziecka podczas kąpieli, a jej kształt tworzy bezpieczne i wygodne miejsce, w którym dziecko może się pluskać dowoli. W wannie znajduje się odpływ, dzięki czemu możesz łatwo odprowadzić wodę. Kompaktowa forma i łatwość składania sprawia, że wanienka idealnie nadaje się również do wykorzystania jako wanna podróżna.

Z29136
3 przedmioty

Opis

Gwarancja
24 miesięcy
Nr katalogowy
01105402
Jednostka miary
SZT