• Nowy

Hybrydowe szkło ochronne PREMIUM do iPhone Xr | CZARNE | Pełne

52163
Nietłukące się szkło hybrydowe ma zapewnić dodatkową ochronę telefonu. Wykonane ze specjalnie przetworzonego szkła by chronić ekran przed uszkodzeniami i zarysowaniami oraz efektywnie absorbować każde uderzenie.
13,00 zł
Brutto

Opis produktu

Nietłukące się hybrydowe szkło zostało zaprojektowane dla maksymalnej ochrony wyświetlacza w smartfonie. Szkła marki Qoltec to idealny wybór dla osób ceniących sobie jakość wykonania.
Dzięki zastosowaniu unikalnych procesów obróbki nasze szkła są niezwykle twarde (9H) zachowując przy tym optymalną przejrzystość i przeźroczystość. Ochronią Twój telefon przed zabrudzeniami, zarysowaniami, odciskami palców oraz zaabsorbują każde uderzenie. Szkła posiadają zaokrąglone rogi i krawędzie, nie matowieją oraz nie odbijają słońca, co zapewnia komfort użytkowania. Posiadają wszystkie niezbędne otwory, które wpływają na idealne dopasowanie szkła do urządzenia.
Dzięki zastosowaniu niezwykle cienkiego szkła wyświetlacz nie zmienia właściwości dotyku.
Zestaw zawiera szkło hartowane marki Qoltec idealnie dopasowanie do rozmiarów wyświetlacza. Aby odpowiednio przygotować wyświetlacz do zamontowania szkła do zestawu dodano dwie chusteczki, mokrą do usunięcia tłustych plam z wyświetlacza i suchą do wytarcia go nie pozostawszy niepotrzebnych drobinek.

Cechy

• Twardość powierzchniowa na poziomie 9H
Dzięki zastosowaniu unikalnych procesów obróbki nasze szkła są niezwykle twarde (9H). W razie upadku telefonu absorbują uderzenia chroniąc wyświetlacz przed stłuczeniem. • Odporność na zarysowania
Ochroni Twój telefon przed zabrudzeniami, zarysowaniami oraz zaabsorbują każde uderzenie. • Powłoka oleofobowa
Zapobiega powstaniu odcisków palców, smug oraz gromadzenia się innych zanieczyszczeń, które są ciężkie do usunięcia. • Idealna przeźroczystość
Zachowuje przejrzystość oraz odwzorowuje kolory poprzez jednolitą strukturę, która nie załamuje oraz nie zniekształca refleksów światła, a tym samym zachowuje wysoką czułość na dotyk.


Parametry

KolorTransparentne / czarne
PrzeznaczenieApple
Przekątna ekranu6.06"
MateriałSzkło hybrydowe
Zawartość opakowaniaSzkło ochronne
Ściereczka z mikrofibry
Wilgotny gazik do odtłuszczania ekranu
Ilość w opakowaniu1
Główne cechySlim
Powłoka oleofobowa
Twardość powierzchniowa 9H
Unikalna czułość dotyku
Doskonała przyczepność
ModeliPhone Xr
Wymiary szkła146 x 70 mm
Przekątna szkła155 mm

52163
10 przedmiotów

Opis

Jednostka miary
szt.