• Nowy

OBUDOWA COOLER MASTER MASTERBOX TD500 V2 MESH ARGB MIDI TOWER Z OKNEM + KONTROLER BIAŁA

Z33222

PRZEPŁYW POWIETRZA W FORMIE SZTUKI

MasterBox TD500 Mesh i MasterBox TD500 Mesh White ucieleśniają „wydajność przepływu powietrza” w formie sztuki. Trzy fabrycznie zainstalowane wentylatory ARGB zalewają system przepływem powietrza i oświetleniem, demonstrując wyjątkowy efekt ARGB przez krystaliczne szkło hartowane.

Każdy element projektu jest precyzyjnie zaprojektowany, aby zmaksymalizować wydajność i jakość wraz z estetyką, ewoluując poza obecne ograniczenia oświetlenia i chłodzenia. Dzięki zaawansowanej technologii MasterBox TD500 Mesh & Mesh White wytycza własną ścieżkę do przełomu.

POLYGONAL MESH

Wykonany z technologii Fine Mesh firmy Cooler Master, Polygonal Mesh charakteryzuje się trójwymiarowym konturem i jednocześnie zapewnia niezakłócony przepływ powietrza i filtrację kurzu.

KRYSTALICZNE SZKŁO HARTOWANE

Krystaliczny wzór rozciąga się na krawędziach bocznego panelu ze szkła hartowanego, precyzyjnie zaprojektowanego pod kątem wytrzymałości, jak również estetyki, podnosząc poziom interakcji pomiędzy konstrukcją a systemem oświetlenia.

KONTROLER WENTYLATORÓW ZESTAWIE

Dołączony kontroler pozwala użytkownikom na zarządzanie oświetleniem systemu niezależnie od konfiguracji sprzętowej oraz zapewnia użytkownikowi 4 dodatkowe złącza wentylatorów w razie potrzeby.

TRZY WENTYLATORY CF120 ARGB W ZESTAWIE

Preinstalowane wentylatory CF120 ARGB umożliwiają duży przepływ powietrza, zapewniając niskie temperatury, wysoką wydajność, a także przyciąganie wzroku swoją estetyką.

WSZECHSTRONNE OPCJE CHŁODZENIA

Obsługa do siedmiu wentylatorów 120 mm oraz wsparcie dla radiatorów 360 mm w przedniej i w górnej części obudowy zapewniają, że wydajność nie jest zagrożona.

DWA MIEJSCA DLA CHŁODZENIA 360MM

Aby zapewnić chłodzenie dla entuzjastów, dwa 360-milimetrowe radiatory są obsługiwane na górnym i przednim panelu, aby zapewnić chłodzenie najbardziej ekstremalnych systemów.

MIEJSCE NA ULEPSZENIA

Obsługa karty graficznej o średnicy do 410 mm, chłodzenia procesora o średnicy do 165 mm i zasilacza o długości do 180 mm zapewnia miejsce na ulepszenia, aby wyprzedzić grę.

Z33222

Opis

Gwarancja
24 miesięcy
Nr katalogowy
TD500V2-WGNN-S00
Jednostka miary
SZT

Specyficzne kody