MYSZ DLA GRACZY GENESIS KRYPTON 700 G2 8000DPI RGB CZARNA GAMINGOWA

Z31814
185,00 zł
Brutto

 

Krypton 700 G2 to programowalna mysz dla graczy z precyzyjnym sensorem optycznym i oprogramowaniem umożliwiającym nagrywanie makr i przypisywanie przyciskom różnych funkcji. Jej ergonomiczny kształt nie obciąży nadgarstków podczas rozgrywki, a podświetlenie RGB z efektem PRISMO urozmaici każdą sesję gamingową.

NIEZAWODNY SENSOR

Sensor to najważniejszy element każdej myszki dla gracza. To właśnie on odpowiada za precyzję sterowania czy maksymalną szybkość ruchu. Krypton 700 G2 wyposażono w zaawansowany sensor optyczny PAW3333 o czułości w zakresie 200 – 8000 DPI. Maksymalna szybkość przetwarzania danych utrzymuje się na poziomie 8000 FPS, a maksymalna akceleracja wynosi 35 G. Co więcej, przycisk zmiany DPI umożliwi  błyskawiczną zmianę czułości w 6 poziomach! Reaguj natychmiast i skutecznie celuj w przeciwników!

 

PROGRAMOWALNE PRZYCISKI

Krypton 700 G2  posiada 8 przycisków programowalnych, dzięki którym jedno kliknięcie może dzielić Cię od efektownego zwycięstwa. Przypisz poszczególnym przyciskom swoje ulubione funkcje i skróty, nagrywaj makra i bądź zawsze o krok przed przeciwnikiem!

 

EFEKTOWNE PODŚWIETLENIE

Mysz wzbogacono o efektowne podświetlenie RGB z efektem PRISMO, które pozwoli rozświetlić stanowisko w dowolnym kolorze i nadać mu unikalnego charakteru. Wszystkie ustawienia dotyczące podświetlenia w łatwy sposób skonfigurujesz przy pomocy dedykowanego oprogramowania. Wybierz odpowiedni kolor spośród 16 milionów barw i stwórz atmosferę godną zwycięzcy!

 

ERGONOMIA I WYTRZYMAŁOŚĆ

Mocno wyprofilowana konstrukcja myszy oraz jej ergonomiczny kształt nie obciążą nadgarstka i zapewnią niesamowitą wygodę podczas wielogodzinnych potyczek. Najbardziej zadowoleni z jej kształtu będą gracze używający chwyt typu Palm i Claw grip. Co więcej, Krypton 700 G2 wyposażono w niezwykle trwałe przełączniki mechaniczne o żywotności do 20 milionów kliknięć, które zapewnią trwałość i błyskawiczny czas reakcji.

 

PRZYCISK FIRE BUTTON

Mysz wyposażono w przycisk "Fire button", dzięki któremu jedynym ruchem rozpętasz nieziemskie combo strzałów. Przełącznik umieszczony jest w wygodnym dla użytkownika miejscu tuż obok lewego przycisku.

 

DEDYKOWANE OPROGRAMOWANIE

Krypton 700 G2 wzbogacono o zaawansowane oprogramowanie, które pozwala na przypisanie ulubionych funkcji gracza do każdego z 8 przycisków programowalnych. Software umożliwia także nagrywanie makr oraz spersonalizowanie licznych ustawień.

WBUDOWANA PAMIĘĆ

Dzięki wbudowanej pamięci nie musisz więcej konfigurować ustawień po włączeniu komputera. Krypton 700 G2 zapamięta wszystkie Twoje ustawienia nawet po podłączeniu do innego PC, dlatego bez problemu możesz wziąć swoją mysz w podróż lub na turniej.

Z31814
10 przedmiotów

Opis

Gwarancja
24 miesięcy
Nr katalogowy
NMG-1850
Jednostka miary
SZT

Specyficzne kody