• Nowy

SŁUCHAWKI NAUSZNE AUDICTUS CONQUEROR ANC BEZPRZEWODOWE Z MIKROFONEM CZARNE

Z29411
398,00 zł
Brutto

CONQUEROR to kolejny krok w pionierskiej historii Audictusa. Te nowoczesne, bezprzewodowe słuchawki dają pełną swobodę i komfort odsłuchu. Fenomenalny styl sprawia, że charakter oraz wzornictwo idą w parze z doskonałym brzmieniem oraz wygodą użytkowania. Tryb ANC sprawi, że zostaniesz sam na sam z twoją muzyką – nic nie stanie Wam na drodze.

POCZUJ WOLNOŚĆ I SWOBODĘ

Muzyka sprawia, że czujesz wolność - przewody nie powinny w tym przeszkadzać. Audictus CONQUEROR posiada wbudowany moduł Bluetooth 5.0, dzięki któremu możesz słuchać muzyki i rozmawiać bezprzewodowo w zasięgu na poziomie do 15 metrów od swojego telefonu.

Natomiast dzięki mniejszemu opóźnieniu i szybkiej prędkości transmisji audio, możesz cieszyć się idealnie zsynchronizowanym dźwiękiem o wysokiej jakości.

 

MUZYKA? PIĘKNA JAK ZAWSZE

Wieloletnie doświadczenie marki Audictus w rozwoju technologii audio sprawia, że CONQUEROR w wersji Bluetooth oferują dźwięk najwyższej jakości. 40-milimetrowe przetworniki Hi-F o dynamice 100 dB zapewniają świetne odwzorowanie basów, a przy tym czystość dźwięku, perfekcję pasm wysokich i miłą dla ucha średnicę.

Pasmo przenoszenia na poziomie od 20 – 20k Hz sprawia, że każda nuta soczystych gitarowych solówek oraz głębokich bębnów jest precyzyjnie odwzorowywana. Takie zestawienie powoduje, że słuchawki perfekcyjnie sprawdzą się podczas słuchania różnych typów muzyki.

SŁUCHAWKI, KTÓRE ODGRODZĄ CIĘ OD ŚWIATA

Doświadcz legendarnego brzmienia bez względu na to, gdzie przebywasz. Sam zdecyduj, czy chcesz słyszeć dźwięki i komunikaty głosowe dochodzące z otoczenia, czy w zupełności je wyciszyć. Technologia ANC i Sound Passthrough dają Ci pełną kontrolę nad tym, co słyszysz.

Co więcej, Tryb ANC automatycznie dobierze najskuteczniejszy filtr redukujący hałas, a tryb Sound Passthrough zbierze i prześlę do słuchawek komunikaty głosowe docierające z zewnątrz.

 

PONAD 30 GODZIN PRACY AKUMULATORA

Akumulator pozwala na 30 godzin aktywnego użytkowania, co wystarczy na przesłuchanie co najmniej kilku albumów. Dzięki temu możesz słuchać muzyki, lub ciszy, przez cały dzień. A gdy w końcu bateria się rozładuje, szybkie 5-minutowe doładowanie zapewni kolejne 5 godzin pracy.

NAUSZNICE WARTE KAŻDEGO ZDOBYWCY

Te ergonomiczne słuchawki, stworzone są po to, by wygodnie otoczyć głowę dźwiękiem. Zapobiegają jego stratom i skutecznie przenoszą mocne basy. Nauszniki z najwyższej jakości ekoskóry otulają Twoje uszy luksusową miękkością.

 

NIGDY WIĘCEJ NIE ROZSTAWAJ SIĘ Z MUZYKĄ

Słuchawki Audictus CONQUEROR spełniają wszystkie oczekiwania i zapewniają niewyobrażalne możliwości. A dzięki dołączonemu do zestawu solidnemu i klasycznemu etui wraz z uniwersalnym kablem USB-C do minijack 3,5 mm słuchawki zawsze możesz mieć zawsze ze sobą i słuchać swojej ulubionej muzyki na większości urządzeń.

 

AUDCITUS DESING, WYGODA I STYL

Kształtne i gustowne. Eleganckie, a zarazem modne.

Miękkie i dopasowane nausznice otaczające uszy niwelują uczucie ucisku i zapewniają wysoką jakość izolacji akustycznej. Od teraz bez problemu możesz słuchać ulubionej muzyki nawet w hałaśliwym otoczeniu, a miejski zgiełk i rozmowy otaczających Cię ludzi będą niesłyszalne.

 

Z29411
400 przedmiotów

Opis

Gwarancja
24 miesięcy
Nr katalogowy
ABH-1564
Jednostka miary
SZT