MIKROFON GENESIS RADIUM 600 STUDYJNY USB

Z26259

Wszystko czego potrzebujesz do nagrywania

Radium 600 to utytułowany w sieci mikrofon, który spełni wszelkie oczekiwania względem sprzętu do nagrywania nawet wymagających użytkowników. Jakość nagrywania z najwyższej półki oraz szeroka funkcjonalność opakowana w metalowej, solidnej konstrukcji rozpieszcza wszystkich youtuberów i streamerów, którzy już obecnie korzystają z Radium 600.

Imponujący zestaw

Atrakcyjna, wygodna i twarda walizka ułatwiająca ewentualne podróże zawiera szeroki zestaw, który składa się z mikrofonu studyjnego, popfiltru, gąbki odszumiającej oraz statywu wraz z elementami mocującymi. Wszystko co potrzebujesz, by dzielić się swoją pracą na wysokim, profesjonalnym poziomie zostało tutaj przygotowane. Z Radium 600 jedyne czym musisz się zająć to swoją twórczością, bo od strony technicznej zrobiliśmy już wszystko.

Perfekcyjny głos

Radium 600 chwali się świetnym odwzorowaniem nagrywanego dźwięku. Jest to „majk” pojemnościowy, gdzie jego kapsuła została skonstruowana tak, aby jak najlepiej zbierać głos płynący w jego kierunku oraz skutecznie odrzucać dźwięki, które znajdują się za mikrofonem. Ta funkcjonalność nosi nazwę polaryzacji kardioidalnej. Mikrofon rewelacyjnie oddaje barwę głosu, tonację i pokazuje pełną moc możliwości głosowych, nie ważne czym się zajmujesz.

Regulacja odsłuchu i czułości nagrywania

Mikrofon został wyposażony w regulację czułości nagrywania oraz regulację głośności odsłuchu, co zapewnia Tobie pełną kontrolę obsługi Radium 600. Wysokiej jakości pokrętła podwyższają komfort korzystania z urządzenia, którego działanie skalibrujesz wedle własnych preferencji.

Przycisk Mute

Wysoka jakość nagrywania to nie wszystko. Radium 600 posiada także szereg udogodnień związanych z jego obsługą. Zainstalowany przycisk „mute” pozwala w każdej chwili go wyciszyć tak, aby móc np. komfortowo przeprowadzić nagłą rozmowę telefoniczną.

Gniazdo Jack 3.5mm

Możemy również wpiąć słuchawki do odsłuchu dzięki wbudowanemu wejściu Jack 3,5 mm. Całość dopełnia dioda informująca o prawidłowym działaniu majka. Taki poziom kontroli znacznie ułatwia pracę wokół której będziemy zbierać naszych fanów.

Dopracowany design

Wszystkie elementy zestawu i samego mikrofonu zostały wykonane z dbałością o szczegóły, aby całość prezentowała się nadzwyczaj dobrze. Matowa czerń w połączeniu ze srebrnym wykończeniem nadaje charakteru premium, dzięki czemu Radium 600 dodaje profesjonalnego charakteru studia nagrań.

Doceniony przez recenzentów

Mikrofon został już przetestowany i poddany wielu recenzjom w których zebrał liczne wyróżnienia i odznaczenia m.in. od serwisów Benchmark, Whatnext, AudioFanatyk. Nie jest to jedyne poparcie wysokiej jakości Radium 600, bowiem występuje on również w licznych materiałach recenzentów na portalu youtube, gdzie cieszy się bardzo pozytywną opinią.

Materiały wysokiej klasy

Został stworzony z wysokiej jakości materiałów, zarówno w przypadku komponentów wewnątrz mikrofonu jak i w przypadku części obudowy. Przy współpracy z solidnie skonstruowanymi dodatkami – stabilny stand, popfiltr oraz gąbka – Radium 600 gwarantuje bezawaryjną pracę na wysokim poziomie przez wiele lat.

Z26259

Opis

Gwarancja
24 miesięcy
Nr katalogowy
NGM-1241
Jednostka miary
SZT

Specyficzne kody